Sala weselna

Sala weselna to pierwsza sprawa do załatwienia przed ślubem! Wymarzone miejsce pozwoli nie tylko wyczarować wyjątkowy klimat przyjęcia, ale też zapewni gościom pełen komfort poruszania się. Co warto wziąć pod uwagę przy wyborze sali weselnej?

Wielkość sali na wesele

sala weselnaPriorytetem przy wyborze sali na przyjęcie weselne powinna być jej odpowiednia wielkość. Już na etapie wstępnych poszukiwań przygotujcie listę gości i wyeliminujcie miejsca za małe i za duże. Bardzo ważne, by każdy miał wystarczającą ilość miejsca na swobodne poruszanie się, dlatego przy poszukiwaniu sali weselnej sprawdzajcie, ile osób pomieści dany obiekt.

Umiejscowienie sali weselnej

Niezależnie od tego, czy pochodzisz z dużego miasta, czy też niewielkiej miejscowości, wybór sal weselnych w okolicy może być naprawdę spory. Warto postawić na taką, która nie będzie położona zbyt daleko od kościoła czy urzędu stanu cywilnego, dzięki temu oszczędzicie gościom zbyt długiej, nużącej podróży.

Dodatkowe udogodnienia i klimat wnętrza

Jeśli większość Waszych gości przyjeżdża na przyjęcie z daleka, wybierzcie salę weselną z hotelem. Zwróćcie też uwagę na wystrój wnętrza i dopytajcie właścicieli o możliwości dekorowania sali. Dzięki temu zyskacie pewność, że przyjęcie będzie odbywać się w wymarzonej atmosferze!

Leave a comment